Primářka: MUDr. Lenka ŠTOLFOVÁ

 

Oddělení 30 je moderní, nadstandardně vybavené 60-lůžkové příjmové a doléčovací koedukované oddělení zaměřené na péči o pacienty s psychotickými, afektivními poruchami, neurózami (úzkostné a fobické poruchy, poruchy přizpůsobení apod.), a poruchami osobnosti (bez agresivních a asociálních projevů).

Úsek je rozdělen na část uzavřenou (30A - přízemí) čítající 30 lůžek, která je určená především k diagnostice a zahájení terapie a část otevřenou (30B – 1. patro), kde těžiště práce spočívá v doléčení a psychiatrické rehabilitaci.

Provozujeme systematickou individuální i skupinovou psychoterapii,  psychofarmakologickou, režimovou a psychiatrickou rehabilitační léčbu pro muže a ženy ve věku 18-65 let. K dispozici je jóga, relaxace, ergoterapie, arteterapie a fakultativně také muzikoterapie.

Našim pacientům poskytujeme komfort třílůžkových pokojů s dostatečně prostorným zázemím k odpočinku. Ve společných prostorách obou úseků se nachází jídelna a společenská místnost vybavená televizí, sportovními pomůckami a deskovými hrami. Kromě jiného v areálu nemocnice funguje velmi kvalitní knihovna.

Oddělení je svou náplní vhodné pro motivované pacienty, kteří zvládnou zařazení do strukturovaného programu.

 

 

 

 Oddělení 30

 

 

Orientační plánek

Orientační plánek

Kontakt

Psychiatrická nemocnice v Dobřanech
Ústavní ul., 334 41 Dobřany

IČ: 00669792
DIČ: CZ00669792

Spojovatelka
tel.: 377 813 111

ID datové schránky: 4k429ud

SSL certifikát

Volná místa

Přijmeme

LÉKAŘE

se specializovanou způsobilostí
v oboru psychiatrie

Další volné pozice

Dotační programy

norske fondyiop

© 2018 Psychiatrická nemocnice v Dobřanech | realizace webprofirmy.cz